Najnowsze filmy
Zaproszenie Patrycji i Damiana

Patrycja i Damian chcieli zaprosić swoich gości troszkę inaczej niż zwykle... można powiedzieć że zaproszenie rysowało się samo :-)

Monika i Łukasz

Ślub Moniki i Łukasza odbył się w pięknej kaszubskiej scenerii w Wichrowych Wzgórzach w Chmielnie. Potem mieliśmy okazję spotkać się jeszcze na krótkim plenerze w Gdańsku. Sami zobaczcie jak było :-)

Karolina i Łukasz

Z Karoliną i Łukaszem spotkaliśmy się kilka lat temu - wtedy ich role były nieco inne :-) Teraz oni są Parą młodą - to był naprawdę piękny ślub w pięknym miejscu. Zapraszamy :-)

Podziękowanie Dominiki i Kuby

Brak czasu był dużą przeszkodą w realizacji ale cierpliwość i po stronie Dominiki i Kuby i również po naszej :-) opłacała się :-) Naszym zdaniem wygląda to pięknie :-)... Pozdrawiamy Dominikę i Kubę

Marta i Łukasz

No i okazuje się że to Marta poderwała Łukasza :-) Opowiedzą Wam jeszcze kilka innych ciekawych rzeczy :-) Zobaczcie sami :-)

Ewelina i Piotr

Mienęło już trochę czasu od ślubu Eweliny i Piotra ale postanowilśmy zrealizować plener na polu golfowym Sierra Golf Club. Wszytsko wyglądało naprawdę pięknie... przygotowania, ślub, plener... a zieleń trawy pola golfowego dodala uroku do całości.... Zapraszamy :-)

Zapowiedź filmu Asi i Mateusza

Zobaczcie jak było :-) :-)

Agata & Shane

Po dość długiej przerwie prezentujemy Wam film Agaty i Shane'a realizowany w Australii. W Polsce był koniec zimy - tam - zakończenie lata - piękny ślub w pięknej scenerii. Zapraszamy do obejrzenia i pozdrawiamy oczywiście Agatę i Shane'a

Podziękowanie Asi i Mateusza

Asia i Mateusz mieli świetne pomysły, i chcieli bardzo oryginalnie podziękować swoim rodzicom. Widzieliśmy to również na weselu gdzie film wywołał wiele uśmiechów i pozytywnych emocji :-) My również dziękujemy za świetną zabawę podczas realizacji :-)

Karolina i Michał

Z Karoliną i Michalem poznaliśmy się już sporo wcześniej na weselu Agaty i Shane'a którego zwiastun możecie zobaczyć na naszej stronie. I kiedy organizowali swój ślub pomyśleli o nas :-) Zostaliśmy zaproszeni do realizacji filmu w Bolesławcu. Po ślubie wybraliśmy się do Karpacza na plener i .... było pięknie....

Patrycja i Paweł
Podziękowanie Kaji i Dominika

Świetne pomysly, dużo ruchu, emocji, uśmiechu... zobaczcie :-)